Pousada Mirante Das Aguas
| WiFi Wi-Fi | 24-timers service 24-timers Reception | Swimmingpool Sæsonåben udendørs pool |
| Aktiviteter Vandreture | Mad/Drikke Snackbar ved poolen | Røgfrit/Ikke-ryger Ikke-ryger værelser |
| Børnevenlig Kravlegårde Legetøj | Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Pousada Mirante Das Aguas Monte Sião har en solterrasse og en swimmingpool og ligger ca 25-minutters gang fra Porcelana Monte Siao. Beliggende 25 minutters fra Monte Sião's centrum, tilbyder hotellet elegante indkvartering.
Hotellet er et fantastisk sted at bo på grund af førsteklasses placering i Monte Sião. Gæsterne vil være indkvarteret indenfor 2 km fra Prefeito Mario Zucato square. Du kan komme til Morro Pelado om få minutter i bil.
En lækker morgenmad er tilgængelig om morgenen. Der er også en poolbar.
- Lufthavne
- Sao Paulo Viracopos Lufthavn139 km
På hotellet
General
- Ikke-ryger værelser
- Wi-Fi
- Parkering
- 24-timers Reception
- Kæledyr tilladt
- 24 timers vagtservice
- Bagageopbevaring
- Omklædningsrum
- Røgdetektorer
- Brandslukkere
- Nøgleadgang
Måltider og drinks
- Snackbar ved poolen
- Picnic område/ Borde
Aktiviteter og afslapning
- Sæsonåben udendørs pool
- Strandparasoller
- Solseng
- Solterrasse
- Have
- Fritids-/ TV værelset
- Vandreture
- Pool med udsigt
- Lavvandede ende
Services
- Room Service
- Husholdning
- Udflugtsassistance/Billetbestilling
På værelset
- Klimaanlæg
- Minibar
- Havemøbler
- Spisebord
- Gratis toiletartikler
- Fladskærms TV
- Kravlegårde
- Legetøj
Vigtig meddelelse
- Information om ekstra senge
- Der tilbydes ikke ekstra senge på værelset.
Ofte stillede spørgsmål
- 🌇
Hvor lang tid vil det tage at komme til byens centrum fra det Pousada Mirante Das Aguas hotel?
Det vil tage dig en 25 minutters gang at komme til byens centrum fra det Pousada Mirante Das Aguas hotel. - ❓
Er der parkeringsplads ved et Pousada Mirante Das Aguas hotel?
Et Pousada Mirante Das Aguas hotel har en parkeringsplads på stedet gratis. - 💵
Hvor meget koster det at reservere et værelse i Pousada Mirante Das Aguas hotel?
Den gennemsnitlige pris for et værelse på Pousada Mirante Das Aguas hotel er 83$ For specifikke oplysninger bedes du kontakte hotellets personale. - ❓
Hvilke betalingsmetoder er tilgængelige på det Pousada Mirante Das Aguas hotel?
Gæsterne på det Pousada Mirante Das Aguas hotel kan betale med Mastercard, Visum og Elo kreditkort. - ❓
Inkluderer værelserne på Monte Sião hotellet et arbejdsområde?
Ja, du vil finde arbejdsrum i nogle værelser på Monte Sião hotellet. - ❓
Hvilken slags pool er der på det det Pousada Mirante Das Aguas hotel?
Der er en swimmingpool på det Pousada Mirante Das Aguas hotel.